Skontaktuj się z nami 🙋‍♀️ czekamy na Ciebie

📩 warszawa@ksztaltosfera.pl 📞 604 496 321

Radkofrekwencja mikroigłowa to sprawdzony sposób na luźną skórę brzucha, ud, ramion, ale także na biuście i pośladkach - temat który spędzał sen z oczu wielu Paniom, Panom i ludziom profesjonalnie zajmującym się medycyną estetyczną.


Już nigdy więcej - mamy nową, skuteczną i bezpieczną propozycję ThermoLift3D - wyjątkowo skuteczny zabieg, który jest w stanie rozwiązać większość takich problemów po jednym, dwóch lub trzech zabiegach.

Głęboki, mikroigłowy lifting skóry - brzuch, uda, ramiona...

Głęboki, mikroigłowy lifting skóry - brzuch, uda, ramiona...

ThermoLift3D lifting w technologii
Radiofrekwencji RF

Wiele firm próbowało rozwiązać problem luźnej skóry ciała metodami stworzonymi na potrzeby odmładzania twarzy. Niestety na ogół były one nieskuteczne - ujędrnianie brzucha, ud, pośladków czy ramion okazało się na tyle trudne, że nawet wyjątkowo skuteczne procedury takie jak ReFirme dawały jedynie dobry rezultat.

Nasz zabieg ThermoLift3D został stworzony w jednym celu - uzyskania bardzo dobrych rezultatów liftingu skóry ciała. Technologia, parametry zabiegu i sposób jego prowadzenia są tak dobrane, żeby osiągać bardzo dobre rezultaty niezależnie od jakości skóry. To na co zwracaliśmy szczególną uwagę to bezpieczeństwo zabiegów, możliwie najkrótsza i najmniej kłopotliwa rekonwalescencja oraz uniwersalność - każda pora roku, każdy obszar ciała, każda kondycja skóry. Dlatego wybraliśmy rozwiązanie bazujące na technologii MFRF, która daje gwarancję bardzo precyzyjnej aplikacji energii wprost do głębokich warstw skóry, a dodatkowo jest bardzo skalowalna tak w zakresie "mocy" jak i głębokości zabiegu.

Proponujemy Państwu unikalny program liftingujący ThermoLift3D, który gwarantuje rezultat po każdym zabiegu.

Jesteśmy skuteczni ponieważ remodelujemy tkanki skóry na wszystkich poziomach tzw. płytkiego i głębokiego kolagenu, który jest odpowiedzialny za jędrność i elastyczność skóry.

Stosowane przez nas procedury zapewniają wysoką skuteczność i bezpieczeństwo zabiegów. To właśnie ze względów bezpieczeństwa postanowiliśmy zrezygnować z procedur laserowych, które wiążą  się z wysokim ryzykiem poparzeń i przebarwień. MFRF (Minimal Fractional Radio Frequency) pozwala stymulować skórę bardzo silnym, w pełni kontrolowanym impulsem, który jest wyzwalany bezpośrednio w obszarze włókien kolagenowych poddawanych zabiegowi.

Więcej informacji o zabiegu Głębokiego Liftingu Skóry ThermoLift3D znajdziesz tutaj