Skontaktuj się z nami 🙋‍♀️ czekamy na Ciebie

📩 warszawa@ksztaltosfera.pl 📞 604 496 321

IADE innowacyjna Akademia Dermatologii Estetycznej - piękna lokalizacja (SOPOT), wysoki poziom wykładów, stoiska naszych ulubionych dostawców i... zawsze innowacyjna  KształtoSfera :)

IADE 2024 SOPOT AKADEMA MEDYCYNY ESTETYCZNEJ

3 dni, 8 godzin warsztatów, 30 godzin wykładów i 80 prelegentów. I co z tego wynika?

Modelowanie ramion, wyszczuplanie ramion, ujędrnianie ramion, jaki zabieg na ramiona?

Internet jest pełen pytań o dobry zabieg z kategorii modelowanie ramion, w Warszawie lub gdziekolwiek indziej. 

W tym artykule pokażemy wam nasze podejście do modelowania ramion i ... efekty jakie osiągają Klientki w naszym warszawskim gabinecie. 

modelowanie ramion warszawaModelowanie ramion - efekt po serii nieinwazyjnych zabiegów (źródło: KształtoSfera)

Jeżeli nie macie czasu na czytanie zadzwońcie 📞 +48 604 496 321 lub napiszcie 📩 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. - odpowiemy na wszystkie pytania i zarezerwujemy termin wizyty 🙂

Nużeńce i nużyca - strapienie wielu z nas, które... można wyleczyć szybko, bez obciążania organizmu lekami.

zabieg ipl na nuzence warszawa filtrowa
Zabieg na nużeńce - Warszawa KształtoSfera (źródło KształtoSfera)

Nużeńce nie lubią światła i wysokiej temperatury. Tak więc zamiast długotrwałej terapii farmakologicznej wybierzcie zabieg wykorzystujący najnowsze osiągnięcia w zakresie terapii światłem. Intensywny impuls światła skierowany na chorą skórę jest przez nią absorbowany i zamieniany w ciepło, które jest bezpieczne dla skóry, ale zabójcze dla nużeńców. Dodatkowo wykorzystanie IPL pozwala wyhamować infekcje bakteryjne i dzięki temu redukuje się stan zapalny skóry, co dodatkowo poprawia efektywność terapii.

Lumecca to wyjątkowy zabieg stosowany do usuwania przebarwień, rumienia i popękanych naczynek.

zabieg lumecca kształtosfera warszawa


Lumecca to: 

 • 40% energii w przedziale 500-600 nm (konkurencja tylko 10-15%),
 • najwyższa gęstość energii - 9,9 kW/cm2,
 • moc szczytowa 3300W,
 • minimalna długość impulsu ograniczona do 3-5 ms.

Modelowanie sylwetki, rzecz o wyszczuplaniu brzucha, bioder ramion...


Modelowanie sylwetki - BodyFX - warszawa

Zabieg bankietowy JetPeel PRO, podstawowe "narzędzie" gwiazd Hollywood, nieodłączny kompan "czerwonego dywanu" - jest dostępny w KształtoSferze :) Zapraszamy do naszego gabinetu - Warszawa, ul. Filtrowa 30/28.

jetpeel pro zabieg bankietowy warszawa

Zabieg bankietowy JetPeel PRO (źródło KształtoSfera)

Z tego artykułu dowiesz się jak możesz przygotować się na "wielkie wyjście", który zabieg bankietowy sprawi, że jeszcze dziś wieczorem będziesz "najlepszą wersją samej siebie"


Zadzwoń, napisz, czekamy na Ciebie

telefon kontakt zabieg jetpeel pro pytanie o zabieg jetpeel proTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.kontakt zabieg modelowania sylwetki

Po co jest trądzik nie wie nikt, ale JetPeel PRO jest właśnie po to, żeby to pytanie nie było istotne :)


zabieg na tradzik jetpeel pro warszawa

Z tego artykułu dowiesz się czym jest trądzikw jaki sposób zabieg JetPeel PRO zwalcza jego przyczyny i skutki. Podpowiemy też co robić, jeżeli trądzik już minął, ale pozostawił po sobie... niechciane pamiątki.


Zadzwoń, napisz, umów się na zabieg

telefon kontakt zabieg JetPeel PRO pytanie o zabieg JetPeel PROTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.kontakt zabieg JetPeel PRO

Podniesienie pośladków bez zabiegu chirurgicznego? Oczywiście, że TAK :) 


podniesienie pośladków sposoby


Przeczytaj jak można podnieść pośladki bez żadnej rekonwalescencji. Obejrzyj efekty naszych zabiegów.


Zadzwoń, napisz, umów się na zabieg

+48604496321 telefon kontakt zabieg na pośladki pytanie o zabieg na pośladkiTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.kontakt zabieg na pośladki

Modelowanie sylwetki - radiofrekwencja - prawdy, mity i... rekomendowane zabiegi.


modelowanie sylwetki velashape 3 wroclaw poznan warszawa

Zadzwoń, napisz, umów się na zabieg

telefon kontakt zabieg modelowania sylwetki pytanie o zabieg modelowania na ciałoTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.kontakt zabieg modelowania sylwetki

Kriolipoliza Double XL = dwa razy większa głowica mrożąca, trzy razy lepsze rezultaty modelowania sylwetki. Zobaczcie dlaczego :)


kriolipoliza cooltech double xl najlepsze rezultaty

Zadzwoń, napisz, umów się na zabieg

+48 604 496 321telefon kontakt zabieg modelowania sylwetki pytanie o zabieg CoolTech KriolipolizaTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.kontakt zabieg CoolTech Kriolipoliza

Radiofrekwencja Mikroigłowa, jedna z najskuteczniejszych metod odmładzania skóry, która... szczególnie dobrze sprawdza się jesienią.


Czym jest Radiofrekwencja Mikroigłowa?

 • Radiofrekwencja (RF) = prąd bipolarny o wysokiej częstotliwości, zbliżonej do fal radiowych -> technologia, która pozwala, w zależności od parametrów, na silne przegrzanie (np. zabieg ReFirme - bezinwazyjny lifting)  lub koagulację tkanek skóry (np. eMatrix - zabieg frakcyjny RF, eyeMatrix - zabieg na opadające powieki),
 • Radiofrekwencja Mikroigłowa = podgrupa zabiegów wykorzystujących Radiofrekwencję, która stosuje mikroigły do aplikacji impulsu elektrycznego bezpośrednio w głębokich tkankach skóry (Zabieg na blizny, Zabiegi na rozstępy, ThermoLift 3D - zabiegi na zmarszczki i strukturę skóry).
Radiofrekwencja mikroiglowa na zmarszczki blizny rozstepy
nakładka mikroigłowa do zabiegów Radiofrekwencji Mikrogiłowej - źródło KształtoSfera

Zadzwoń, napisz, umów się na zabieg

+48 604 496 321 telefon kontakt zabieg modelowania sylwetki pytanie o zabieg Radiofrekwencja MikroigłowaTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.proszę o kontakt zabieg Radiofrekwencja Mikroigłowa


Dlaczego Radiofrekwencja to dobry wybór na jesień?

Lato zostawia po sobie miłe wspomnienie wakacji, piękne zdjęcia i ... opaleniznę. Zabiegi takie jak Radiofrekwencja Mikroigłowa, których medium stymulującym regenerację skóry jest prąd bipolarny można bezpiecznie wykonywać także na opalonej skórze. Prąd "jest ślepy" - karnacja skóry nie wpływa na poziom energii, która się w niej wydziela.

Inaczej wygląda to w wypadku laserów - energia jaką laser dostarczy do skóry zależy wprost od jej karnacji. W praktyce oznacza to, że wykonywanie zabiegów laserowych na opalonej skórze może skończyć się przykrymi poparzeniami i przebarwieniami, które są bardzo trudne w późniejszym leczeniu.

zabieg na blizny radiofrekwencja mikroiglowa warszawa
Radiofrekwencja Mikroigłowa - zabieg na zmarszczki mimiczne - źródło KształtoSfera

Radiofrekwencja Mikroigłowa i nie tylko?

Radiofrekwencja Mikroigłowa pozwala wykonywać bardzo silne zabiegi regenerujące, które świetnie nadają się do redukowania rozstępów, blizn czy też głębokich zmarszczek. W KształtoSferze korzystamy z urządzeń DeAge FX. Posiadają one izolowane mikroigły, dzięki czemu mamy 100% kontroli nad przebiegiem zabiegu. Izolowane mikroigły pozwalają nam na wykonanie w ramach 1 zabiegu 3 "przejść" na 3 różnych głębokościach. 

zabieg radiofrekwencja mikroigłowa

schemat działania technologii Radiofekwencja Mikroigłowa - izolowane mikroigły

Efektem nałożenia trzech warstw impulsów jest silna stymulacja procesów regeneracyjnych na całej grubości skóry. Dzięki temu możemy osiągnąć bardzo dobre rezultaty przy niewielkiej liczbie zabiegów. Radiofekwancja mikroigłowa jest na tyle precyzyjna, że można ją stosować także na tak delikatnych obszarach jak biust, szyja, dekolt, dłonie

zabieg na rozstępy-biust-efekty
efekty zabiegu Radiofekwencji Mikroigłowej na rozstępy - źródło KształtoSfera
Radiofrekwencja-mikroigłowa-zabieg-blizny
efekty zabiegu na blizny - Radioferkwencja Mikroigłowa - źródło KształtoSfera
Radiofrekwencja-mikroigłowa-lifting-brzuch
efekty zabiegu liftingującego ThermoLift 3D - źródło KształtoSfera
radiofekwencja mikroiglowa zabieg zmarszczki
efekty zabiegu ThermoLift 3D na twarz - zmarszczki, źródło KształtoSfera

Radiofekwencja nie Mikroigłowa?

Oczywiście - jest szeroko stosowana w celu likwidacji zmarszczek, podnoszenia owalu twarzy, ujędrniania skóry czy też podnoszenia opadających powiek. Radiofrekwencja mikroigłowa  to najsilniejsze zabiegi bazujące na prądzie bipolarnym, ale... najsilniejsze nie zawsze znaczy najlepsze. W naszej ofercie szczególnie popularne są następujące zabiegi Radiofrekwencji nie mikroigłowej:

 • eyeMatrix - zabiegi na opadające powieki
zabieg na opadające powieki warszawa wroclaw poznan
efekty zabiegu eyeMatrix na opadające powieki - źródło KształtoSfera
 • eMatrix - frakcyjny zabieg bazujący na Radiofrekwencji
efekty zabiegu eMatrix - fraxel RF - radiofrekwencja
efekty zabiegu eMatrix - fraxel RF - źródło KszgtałtoSfera
 • ReFirme - bezinwazyjny lifting, podnoszenie owalu twarzy
zabieg na owal twarzy warszawa wroclaw poznan
efekty zabiegu ReFirme - bezinwazyjny lifting - źródło KształtoSfera

Jak Państwo widzicie, Radiofrekwencja Mikroigłowa to tylko jeden z szerokiej gamy zabiegów bazujących na Radiofrekwencji.

Ciekawi jesteśmy, który z tych zabiegów najlepiej odpowiada Państwa potrzebom?

Jeżeli macie Państwo problem z wyborem to zachęcamy do kontaktu z KształtoSferą - tel. +48604640123 lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zapraszamy także na bezpłatną konsultacje, którą możemy przeprowadzić w każdym z naszych gabinetów - prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny w celu ustalenia dokładnego terminu

Radiofrekwencja Mikroigłowa - skuteczny sposób na blizny, rozstępy, zmarszczki, poprawę napięcia i jędrności skóry ciała, twarzy, szyi itd.

Radiofrekwencja Mikroigłowa to technologia odmładzania skóry polegająca na stymulacji procesów regeneracyjnych prądem bipolarnym RF (tzw. radiofrekwencja) aplikowanym poprzez wprowadzanie w skórę mikroigieł.


Radiofrekwencja-mikroigłowa-warszawa-wrocław-poznań

zabieg Radiofrekwencji Mikroigłowej na brzuch (źródło KształtoSfera)

Radiofrekwencja Mikroiłgowa, sprawdzona i skuteczna technologia regeneracji skóry – sprawdź co może dla Ciebie zrobić?

Cellulit można pokonać, ale trzeba znaleźć dobry gabinet i wykonać serię dobrych zabiegów np. pakiet Endermolgii w KształtoSferze

Cellulit jest jednym z najpowszechniejszych problemów estetycznych Kobiet. Dotyka on około 80% Pań powyżej 20 roku życia. Nie zwraca uwagi na Twój styl życia, dietę. Częściej występuje u osób otyłych, ale nie oszczędza także tych szczupłych i wysportowanych.

Dieta, ćwiczenia i niektóre kremy mogą pomóc ograniczyć rozmiar problemu, ale zabiegów nie zastąpią. Kiepskie zabiegi, a takich jest na rynku bardzo dużo, mogą więcej zaszkodzić niż pomóc. Walkę zacznijcie od przeczytania tego artykułu - potem już będzie wszystko jasne :)

zabieg na cellulit warszawa endermologia alliance

Endermologia - źródło KształtoSfera

Kriolipoliza to sprawdzony, skuteczny i dobrze znany zabieg odchudzający, niezbędny w każdym szanującym się gabinecie medycyny estetycznej.


Zabieg wykonany przez profesjonalistów to gwarancja pełnej satysfakcji. Serdecznie zapraszamy na zabieg CoolTech Kriolipoliza do naszych gabinetów w Warszawie, Wrocławiu i Poznaniu. W tym artykule pokażemy Państwu jak i dlaczego kriolipoliza działa, oraz na czym polega przewaga CoolTech.
Kriolipoliza zabieg odchudzający
CoolTech Kriolipoliza, KształtoSfera Poznań
ULFIT najlepsze zabiegi HIFU na rynku

trzeba pamiętać, że przyjaciół należy starannie sobie wybierać.

Kilka faktów związanych z HIFU.


High Intensity Focused Ultrasound = zogniskowane ultradźwięki o wysokiej częstotliwości. W medycynie wykorzystywane od jakichś 20 lat, w medycynie estetycznej od kilku. Cechą charakterystyczną tej technologii jest zdolność dostarczenia wysokiej energii do głębokich warstw skóry bez uszkodzenia jej powierzchni. Pozwala to na uzyskanie silnego i głębokiego impulsu regeneracyjnego, który nie wiąże się z długą rekonwalescencją. W istocie HIFU najczęściej nie wymaga żadnej rekonwalescencji. Efektem działania zabiegów jest silne przegrzanie tkanek skóry w punkcie zogniskowania ultradźwięków. Dobre urządzenia są w stanie selektywnie podgrzać tkankę do 60-70 stopni C. Uszkodzenie tkanek rozpoczyna proces ich regeneracji i przebudowy. Zabiegi wykonuje się na głębokościach od 1,5 do 9 lub nawet 13 mm.

lifting twarzy HIFU

medyczne efekty zastosowania technologii HIFU

Modelowanie Sylwetki - krótki przewodnik po naszych zabiegach na ciało - zapraszamy


modelowanie sylwetki zabiegi warszawa wrocalaw poznan

Modelowanie Sylwetki - nowoczesne zabiegi odchudzające/wyszczuplające pozwalają w szybko i bezpiecznie pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej, zmienić proporcje sylwetki, zlikwidować cellulit.

Czy to trudne? nie jeżeli skorzystacie Państwo z tego artykułu -  Modelowanie sylwetki - przewodnik

Radkofrekwencja mikroigłowa to sprawdzony sposób na luźną skórę brzucha, ud, ramion, ale także na biuście i pośladkach - temat który spędzał sen z oczu wielu Paniom, Panom i ludziom profesjonalnie zajmującym się medycyną estetyczną.


Już nigdy więcej - mamy nową, skuteczną i bezpieczną propozycję ThermoLift3D - wyjątkowo skuteczny zabieg, który jest w stanie rozwiązać większość takich problemów po jednym, dwóch lub trzech zabiegach.

Głęboki, mikroigłowy lifting skóry - brzuch, uda, ramiona...

Głęboki, mikroigłowy lifting skóry - brzuch, uda, ramiona...

ThermoLift3D lifting w technologii
Radiofrekwencji RF