Skontaktuj się z nami 🙋‍♀️ czekamy na Ciebie

📩 warszawa@ksztaltosfera.pl 📞 604 496 321


Zabiegi na twarz i ciało w wyjątkowej ofercie promocyjnej


LOST HOURS - najlepsze zabiegi w najniższych cenach

Zapraszamy do korzystania z naszej wyjątkowej formy sprzedaży - LOST HOURS

Podstawowe wartości jakie powszechnie kojarzą się z KształtoSferą to profesjonalizm, indywidualne podejście do każdego Klienta i szacunek dla jego prywatności. Dbamy nie tylko o najwyższą jakość wykonywanych zabiegów, ale także o komfort naszych Klientów. Dlatego, w stosunku do konkurencji, rezerwujemy więcej czasu na każdy zabieg, zostawiamy większe odstępy pomiędzy spotkaniami z poszczególnymi Klientami. U nas zawsze jest dość czasu na rozmowę o oczekiwaniach, potrzebach, możliwościach - być może czas jest bogiem ale pośpiech na pewno jest diabłem.

Czasami konieczne jest przełożenie umówionego zabiegu i bywa, że taką informację otrzymujemy z niewielkim wyprzedzeniem - doskonale to rozumiemy i nigdy nie mamy o to pretensji - tzw. LOST HOURS są po prostu wpisane w naszą działalność. Przy naszej formule działania, gdy każdemu zabiegowi czy to odchudzającemu czy odmładzającemu towarzyszy istotny margines czasu przed i po wykorzystanie tych momentów jest bardzo potrzebne.

Wiemy, że nasi Klienci cenią naszą elastyczność - my także cenimy elastyczność naszych Klientów i właśnie dlatego proponujemy Państwu LOST HOURS - wyjątkową ofertę dla wyjątkowych Klientów.


 

LOST HOURS - najlepsze zabiegi w najniższych cenach to oferta przygotowana specjalnie dla tych z Państwa, którzy mogą sobie pozwolić na dużą elastyczność w zarządzaniu czasem. Każdego dnia udostępniamy LOST HOURS z dwóch kolejnych dni - zabiegi wykonane w tych godzinach są objęte 30% rabatem.

Aby skorzystać z promocji wystarczy zadzwonić do nas na numer 604 496 321 i zapytać o dostępne LOST HOURS - jeżeli wybrany przez Państwa zabieg będzie dostępny w jednym z bonusowych terminów natychmiast umawiamy wizytę, rezerwując dla Państwa termin i rabat. O LOST HOURS można także zapytać przez e-mail warszawa@ksztaltosfera.p - w tytule e-maila prosimy wpisać "LOST HOURS", w jego treści (i) Imię i Nazwisko (ii) telefon kontaktowy (iii) wybrany zabieg.

W wypadku, gdyby żaden z dostępnych terminów LOST HOURS nie był dla Państwa odpowiedni, możecie Państwo wskazać nam zakres dni tygodnia i godzin w których bylibyście zainteresowani skorzystaniem z oferty - jeżeli pojawią się LOST HOURS odpowiadające Państwa życzeniom, niezwłocznie poinformujemy o dostępnych terminach.

LOST HOURS to nasze najlepsze zabiegi w najkorzystniejszych cenach - serdecznie zapraszamy.

Szczegółowe zasady promocji LOST HOURS
  1. promocja dotyczy zabiegów wykonanych każdego dnia, w konkretnych godzinach - informacja o oferowanych godzinach LOST HOURS jest dostępna pod numerem telefonu 604 496 321 i poprzez e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  2. zabiegi wykonywane w ramach promocji LOST HOURS są sprzedawane z rabatem 30% - obowiązuje płatność gotówką
  3. zabiegi w promocji LOST HOURS mogą zostać przeniesione na inny termin, jednak wiąże się to z utratą 20% rabatu.
  4. z promocji LOST HOURS nie może skorzystać osoba, która zwolniła godziny udostępnione w ramach tej konkretnej promocji.
  5. promocja LOST HOURS nie może być łączona z innymi promocjami, ofertami specjalnymi oferowanymi przez KształtoSferę